Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Після доби у поліції папуга назвав домашню адресу.
Новости - Интересные новости из мира животных

В Японії папуга, який втік з дому, сам назвав поліцейським свою домашню адресу і телефон, після чого повернувся до хазяйки. Як з'ясувалося, пернатий Піго з міста Сагаміхара вивчив ці цінні відомості після того, як кілька років тому з його будинку зник інший папуга, пише  РИА Новости

Дворічний Піго вилетів з квартири через відчинене вікно 29 квітня. Наступного дня його здав в поліцію постоялець міського готелю, якому птах сів на плече.

У поліцейському ввідділку "блудного папугу" помістили, як і годиться, у клітку. До вечора наступного дня ув'язнений папуга почав давати свідчення: "Місто Сагаміхара, мікрорайон Мідорі ...".

Почувши ці дані, правоохоронець подзвонив за вказаною адресою - йому відповіла 64-річна хазяйка Піго. Жінка пояснила, що п'ять років тому у неї зник інший папуга, попередник Піго, і знайти його не вдалося. Тому, коли син з невісткою два роки тому подарували їй Піго, вона в першу чергу навчила його говорити адресу і номер телефону. Тільки після цього папуга вивчив звичайні "привіт", "добрий ранок", "Піго - хороший", а також імена онуків хазяйки.

У поліцейській дільниці з нагоди возз'єднання птиці з власницею організували спеціальну прес-конференцію, яку знімали представники шести телеканалів і 11 фотографів. Проте Піго, опинившись в центрі уваги,... знову замовк і перед об'єктивами не вимовив ні слова.

Джерело http://www.expres.ua/world/2012/05/04/65607